Na to nemá Lupa redaktory. Uvědomte si, že aby mohl člověk o něčem takovém psát, musel by mít trochu odbornosti a vhledu. To v dnešní době novináři většinou nemívají.
Clanky o tom jestli je zrovna "bezpecnejsi" prohlizec X nebo Y patri na bulvarni IT media :-) Rady typu, "Dnes se objevila zavazna chyba v prohlizeci X, rychle nainstalujte Y protoze je nejbezpecnejsi !" sice dobre plni obsah, ale nic neresi, protoze hned dalsi den muze vyjit uplne stejna zprava, kde bude jen prohozene X a Y.
Z hlediska bezpecnosti je prece nutne povazovat vsechny aplikace ktere nejak interpretuji obsah stazeny z Internetu za stoprocentne nebezpecne. Spravne reseni je tedy spoustet tyto aplikace s co nejnizsimi pravy na urovni operacniho systemu, aby se maximalne omezila skoda kterou muze pripadny nechteji kod zpusobit. Tohle nevyresite jen tim, ze budete stale zjistovat ktery plugin je zrovna dobry (= neni v nem prave nalezena chyba, ale urcite tam nekde je) a ktery je spatny (= prave v nem je nalezena chyba, ktera tam urcite byla).
Drtiva vetsina chyb v dnesnich prohlizecich a ostatnich aplikacich (PDF viewer, prehravac videa, Flash atd.) jsou buffer-overflow chyby. Jejich skody lze vyrazne omezit pouzivanim DEP a provozem pod Limited User ucetem. Ve Windows uz to jde temer nejakych deset let :-)