Vlákno názorů k článku Kdy počítač přestává být počítačem? od David Nebeský - se jmenoval Byl jsem při tom. To jen...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 9. 2000 14:00

    David Nebeský (neregistrovaný)
    se jmenoval Byl jsem při tom. To jen tak na okraj :-)

    Jinak bych měl radu: Co se takhle nepokoušet objevit objevené? Existuje přece spousta paralel, se kterými jsou zkušenosti mnohem delší: například auta. Je něco tak hrozného na tom, že matka v domácnosti nedovede své "nákupní tašce" vyměnit poloosu?
  • 11. 9. 2000 15:35

    Ladislav Zajicek (neregistrovaný)
    Vymena poloosy, polozeni zakladu domu apod. je o necem jinem, nez o tvorbe a vyuzivani funkci pocitace. Plus komunikace periferii - doufam, ze bude stacit uvest treba periferie urychlovace castic.
    A kdyz uz jsme u tech aut - na vice mistech probihaji testy silnic a aut zcela bez ridice. Proc asi? A propos - pokud by se nekdo sazel, ze vypocetni systemy pro vyvoj takoveho dopravniho systemu jsou obdareny nejakym GUI napr. a la Windows, prohral by.
  • 11. 9. 2000 20:50

    Jan Chavel (neregistrovaný)
    ale o tom to neni. uz sem rozsahle odpovidal nahore, takze jeste jednou - pokud nekdo chce pouzivat veci a byt pritom zavisli na parte dalsich 10000 opravaru, je to jeho vec.
    Co byste asi poradil kosmonautovy na mesici,ridici na Sibiri nebo vyzkumniku v Antarktide, kdyz jim zacne vozitko chcipat ? Ma si zavolat hotline ? Nebo ma vzit sebou taky hned opravare primo od vyrobce ?
    Vzdy MUSI EXISTOVAT MOZNOST bejt opravarem toho co potrebuju - t.j. aby oprava toho produktu nebyla nemozna (presneji u MS aby slozitost opravy nebyla na ukor jednoduchosti ovladani). Pokud k tomu, aby jste opravil malou zavadu, musi prijit technik od vyrobce, tak jste v celkem hodne situacich nahranej.
    A samozrejme to omezuje vas pohyb, vasi svobodu - jste proste zavislak.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).