Nevim co si predstavujete pod pojmem zasunutejsi cast webu, ale kdyz kliknu na internet a cennik, tak hned dole u upload boosteru maji stale datove limity uvedene.
A je otázkou, proč tam ty staré, ještě nezměněné údaje visej už od dubna. To je firma skutečně plná amatérů, že týden nejsou schopni si dát do pořádku nabídku na webu, nebo ten chaos (stará FUP) tam mají úmyslně?
V popisu služby jsou limity pro UPC Flex a UPC Starter, ale FUP mají do UPC Extreme včetně viz. ostanovení v aktuální nabídce na webu (10.7.2007 1:10) "Společnost uplatňuje tzv. Fair Use Policy dle čl. 7.6. Všeobecných podmínek"
Opet se ukazuje evropsky socialismus, ktery neustale narusuje zakladni principy volneho trhu a timto tento trh deformuje a neumoznuje vseresici rozvoj trhu ku prospechu lidstva. Proto musime zvolit do CTU co nejdemokratictejsi a nejliberalnejsi lobisty te jedine spravne trzni telekomunikacni firmy u nas, aby CTU ani nahodou nenapadlo se inspirovat vyrokem Evropske komise. Kam by s takovou nas uspesne fungujici telekomunikacni trh dosel?
Jen technická - on v ČTÚ dosud byl i nějdo jiný než "co nejdemokratictejsi a nejliberalnejsi lobbyste te jedine spravne trzni telekomunikacni firmy u nas" v množství větším než malém? Nevšiml jsem si a dosavadní činnost ČTÚ tomu jen nasvědčuje...
Ty draty v zemi patri Telefonice, ktera si je koupila v radnem tenderu. Nechapu proc ted ji nekdo sankcionuje za to ze naklada s tim co je jeji. Ostatni operatori muzou kopat sve draty (optiky), vyuzivat sve FWAcka atd. Proc furt nekdo musi parazitovat na druhem? UPC si taky natahla vlastni draty (nebo spis koupila) a ted ji do toho nikdo nekeca a nenuti ji davat velkoobchodni nabidky.
Zkuste si něco přečíst o zneužívání dominantního postavení, o regulaci telekomunikačního trhu v různých zemích světa (např. Neměcko, USA a Korea, abych zmínil tři zcela odlišné a přesto použitelné modely regulace) a měl byste to pochopit.
Pokud totiž nebude v ČR opravdu reálně fungující telekomunikační trh, nebudete vy (a také ostatní obyvatelé ČR a také české podniky) moci využívat moderní komunikační technologie za světové ceny a česká ekonomika svoji konkurenceschopnost bude muset vyvažovat např. nižšími platy. V USA kvůli zvýšení konkurence v telekomunikacích třeba v r. 1984 soudně rozdělili AT&T na 8 nezávislých společností.
jako mrtvému zimník. Je to rozhodnutí systémově špatné. Pokud chci chránit tento typ trhu, je nutné rozdělit společnost na část, která provozuje dráty (dceřinná společnost) a to ostatní. Pak tato dceřinná společnost musí poskytovat všem, kteří používají jejích služeb stejné podmínky, tj. jak mateřské firmě tak i ostatním. Tím je možno kontrolovat, že zisk z drátů neslouží k likvidaci konkurence. Zatím to vypadá, jako by největší firmy kontrolovaly Evropskou komisi a ne naopak.